Огласна табла

  1. Почетна
  2.  » 
  3. Огласна табла
  4.  » ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРУЖАЊА ПРВЕ ПОМОЋИ

Ученици наше школе су и ове године учествовали на Градском такмичењу из пружања прве помоћи, које је организовао Црвени крст Бања Лука.
На такмичењу је учествовало 14 екипа основних и средњих школа.

Ученици наше школе су у категорији подмлатка освојили прво мјесто и тако се пласирали на Регионално такмичење.

Захваљујемо се инструкторима прве помоћи ЦК Бања Лука који су учествовали у припремању екипа за такмичење.

Славица Маркановић, наставник биологије

Календар

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930